Lummetje uit Olst-Wijhe zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De complete goot rondom mijn huis zit vol en moet dringend schoongemaakt worden. Maar ik dat zelf niet, want ik heb hoogtevrees. Ik heb geen vrees voor een heerlijke beloning!
Hulp voor sex met DiewertjeHallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.
Contact met Elle-NoorIk zoek iemand die mij kan helpen met twee vraagjes wat betreft mijn belasting aangifte. Ik ben bereid om je daar een handjob voor te geven. Eventueel blowjob indien hygienisch.
Sex date met FelineIk ben op zoek naar een mister propre die zin heeft om mijj barbecue schoon te maken en als beloning seks met mij wil hebben! Ik doe aan neuken, anaal, pijpen en ik slik. Ik ben single.
Contact met Nicolien