Lummetje uit Olst-Wijhe zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Klusjes voor LeoniekeHelp! Ik ben studente en heb mijn auto echt nodig, maar de motor wil niet meer starten sinds twee dagen! Wat moet ik doen? Ik ben bereid om je in natura te vergoeden als me helpt!
Hulp voor sex met JannekeDit lichaam is helemaal voor jou! Op voorwaarde dat je al mijn heggen komt snoeien... Ja, ik kan het zelf niet meer en wil geen pro betalen. Ik vergoed dus alleen eenmalig in natura..
Sex klus voor KaatjeIk heb een terras van 21m2 wat bedekt is onder een laag vuil die ik zomaar niet weg krijg. Mijn vraag is of iemand me daarbij kan helpen in ruil voor een vrijpartij na afloop.
Hulp voor sex met Ellinoor