Lummetje uit Olst-Wijhe zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..
Contact info van WykeDe storm heeft mijn schutting met de buren kapot gemaakt, dus ik zoek iemand die dat kan fixen. Met hout. Beloning ben ik... maar alleen maar als alles netjes dichtgemaakt is.
Sexdating met JobkeI need man for translating Dutch papers for my house. I don't understand, but I have to sign. I have not much money for translation. I will pay with my body, if you like.
Sex klus voor GerriekeHelp help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met Jasperijntje