Lummetje uit Olst-Wijhe zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Het leek me leuk om het eens op deze manier te doen: jij polijst al mijn parket en ik wacht op je in bed voor je beloning. Zo lang als je wilt, maar pas als alles klaar is..
Klussen voor AmaiaIk ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.
In natura met Anne-WiekeIk ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.
Klusjes voor ElineIk zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)
Sex date met Jeltsje