Lummetje uit Olst-Wijhe zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn studentenkamer is de afgelopen maanden een grote bende geworden en ik ben minimalistisch geworden, dus ik zoek nu iemand die met kan helpen, in ruil voor... ;-)
Contact info van WijntjeMy name is Ludmilla and I need help for translation to Dutch for important documents. I cannot pay with money. I have no money. I pay with body. I have big breasts.
Meer over LudmillaIk heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..
Klusjes voor ElmiIk heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Sexdating met Annerieke