Neuken met Megan uit Veendam voor strijken

Contact info van Megan

Megan uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'strijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.
Naam:
Megan
Plaats:
Veendam
Klus:
Strijken
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Megan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Vita · Diest, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ben per direct op zoek naar een huiswerk begeleider om er voor te zorgen dat ik dit schooljaar goed afsluit.. Ik heb geen geld, geen baan, maar wel een lichaam om mee te betalen.

Klusjes voor Vita
Yvke · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik wil je graag mijn lichaam aanbieden indien je mijn garage kunt bevrijden van een aantal grote lompe objecten die te veel plaatst in beslag nemen. Wie helpt me?

Contact met Yvke
Janieke · Marum, Groningen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ben jij een jonge, sterke en sensuele man die van masseren houdt? Dan wil ik contact met jou... Ik heb pijn in mijn schouders en zoek een masseur die geen grenzen kent...

Contact met Janieke
Lonne · Wageningen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?

Contact met Lonne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.