Jeltsje uit Maaseik zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand een paar dagen op mijn hondje passen? Ik kan er niet met geld voor betalen, maar ik kan je wel een heerlijke blowjob geven (ja, ik slik), na afloop.
Hulp voor sex met SaraIK zit hier met een vreemde lek... Mijn muur wordt steeds nat op een bepaalde plek en ik snap niet hoe ik dat oplos... Dus als jij me wilt helpen zal ik je vergoeden in natura.
Hulp voor sex met MirtheHey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!
Meer over LizanIk heb een muur die geschilderd moet worden en ik heb daar gewoon geen zin in. En ook geen geld voor een echte schilder. Wil iemand het voor me doen in ruil voor een blowjob?
Sexdating met Marijke