Meintje uit Lisse zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ey, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met KayleighHey... ik zoek iemand die mijn gras kan komen maaien. Ik heb een kleine tuin, maar grote borsten. Ik betaal daarom in natura, je mag even met mijn borsten spelen als beloning..
Sex klus voor TitiaIemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Contact info van FrankaIk zoek iemand die een stukje muur voor mij kan komen stuccen. Ik bem bereid om je er voor af te trekken, want ik heb geen geld om je te kunnen betalen.
Contact info van Mijke