Nathalie uit Loon op Zand zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)
In natura met AlyssaIk snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..
In natura met RosanneHi, ik heb een paar dressings op het oog bij Ikea en geen mogelijkheid om die te transporteren en op te bouwen... Ik ben nogal onhandig, maar niet in bed... snap je?
In natura met MilouHoi hoi... mijn computer wil niet meer opstarten. Kan iemand mij komen helpen? In ruil voor een spannend moment? Afhangende van de tijd die je nodig hebt om het op te lossen..
Sex date met Josien