Blowjob van Yeske uit Waterland voor koelkast schoonmaken

Sex klus voor Yeske

Yeske uit Waterland zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'koelkast schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zou heel graag een helpende hand wil krijgen bij het compleet schoonmaken van mijn koelkast en vriezer. Dan wil ik je daarna wel een blowjob geven, bij wijze van beloning.
Naam:
Yeske
Plaats:
Waterland
Klus:
Koelkast schoonmaken
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Yeske:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Coco · Haarlem, Noord-Holland

Ik ben heel dringend op zoek naar een woonruimte voor mij alleen! Ik woon nu in een hotel! De gouden tip zal zeer genereus beloond worden door mij, in natura!!

Sexdating met Coco
Francien · Groningen, Groningen

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..

Klusjes voor Francien
Elmi · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..

Klusjes voor Elmi
Suze · Heerlen, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..

Klussen voor Suze