Pleuni uit Scherpenzeel zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mij helpen om whatsapp op mijn telefoon te installeren? Ik krijg steeds een error. Ik heb niemand die me wil helpen. Als je een lekker vent bent mag je me daarna neuken.
Sex date met KarmijnEen handjob voor degene die het voor elkaar krijgt dat mijn computer niet om de zoveel tijd crasht. Het moet iets simpels zijn, maar ik kan de oorzaak maar niet vinden.
Klussen voor MylaGoedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?
Meer over DinteMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor Rosan