Neuken met Rozemarijn uit Reusel-De Mierden voor muur schilderen

Sex date met Rozemarijn

Rozemarijn uit Reusel-De Mierden zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Naam:
Rozemarijn
Plaats:
Reusel-De Mierden
Klus:
Muur schilderen
Regio:
Noord-Brabant
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Rozemarijn:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Geesje · Deinze, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Zoals je ziet wacht mijn vloer op een parket, maar ik kan dat niet zelf leggen. Jij gaat dat voor mij doen en ik zal je er voor belonen met mijn naakte lichaam.

In natura met Geesje
Joke · Hasselt, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Kan iemand voor mijn kat zorgen voor twee weken? Je hoeft maar een paar keer langs te komen om eten te geven en water te verversen. Ik betaal je in natura met seks.

Contact info van Joke
Lyfke · Sint-Truiden, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Mijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.

In natura met Lyfke
Hendrijntje · Koggenland, Noord-Holland
Beloning: Triootje

Mijn zusje en ik geven graag feestjes, maar we hebben echte een hekel aan opruimen. Degene die de volgende dag langs komt om alles, maar dan ook alles op te ruimen, krijgt een moment met ons tweetjes...

Sexdating met Hendrijntje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.