Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jasmina · Zutphen, Gelderland
Beloning: Neuken

Kan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)

Sex date met Jasmina
Janieke · Marum, Groningen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ben jij een jonge, sterke en sensuele man die van masseren houdt? Dan wil ik contact met jou... Ik heb pijn in mijn schouders en zoek een masseur die geen grenzen kent...

Contact met Janieke
Ellinoor · Hamont-Achel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een terras van 21m2 wat bedekt is onder een laag vuil die ik zomaar niet weg krijg. Mijn vraag is of iemand me daarbij kan helpen in ruil voor een vrijpartij na afloop.

Hulp voor sex met Ellinoor
Hayley · Poperinge, West-Vlaanderen

Ik ben een studente en ik heb een kamer met een hoog plafond, waaraan een lamp hangt die een nieuw peertje nodig heeft. Ik kan er niet bij :( Wie kan mij helpen?

Sex date met Hayley
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.