Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sanneke · Breda, Noord-Brabant
Beloning: Triootje

Kan iemand ons zwembad op komen zetten? We zijn twee studentes en hebben allebei twee linkerhanden. Wie ons helpt kan rekenen op een fijne beloning van ons tweetjes...

Hulp voor sex met Sanneke
Hendrika · Ronse, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb een nieuwe printer gekocht voor mijn school projecten, maar ik krijg hem niet aan de praat. Niets print en de helpdesk is onbereikbaar. Kan iemand me helpen in ruil voor seks?

Klussen voor Hendrika
Romee · Aalst, Oost-Vlaanderen

Ik ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!

Contact met Romee
Melody · Enschede, Overijssel

Ik heb een voorstel: jij komt die bende in mijn studentenkamer opruimen en als beloning mag je 10 minuten met mijn borstjes spelen. En misschien nog wel wat meer ;)

Klussen voor Melody
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.