Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Anieke · Eemnes, Utrecht

Ik krijg een raar waarschuwings lampje op mijn vaatwasser te zien en ik heb geen idee hoe ik dit moet oplossen. Wie kan mij helpen in ruil voor een kleine beloning in natura?

Klusjes voor Anieke
Elisabeth · Hamont-Achel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben onlangs in een nieuwe woning ingetrokken en de badkamer moet diep gereinigd worden, maar ik heb geen geld voor een pro, dus ik zoek hier iemand die ik met seks kan betalen.

Klussen voor Elisabeth
Lott · Beringen, Vlaams-Limburg

Ik heb een tablet gekocht, maar ik snap er niets van. Kan iemand mij uitleggen hoe die werkt en wat spelletjes installeren? Ik doe mijn vergoeding in natura, want zit krap bij kas.

Contact met Lott
Elsemiek · Izegem, West-Vlaanderen
Beloning: Blowjob

Ik ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.

Contact met Elsemiek
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.