Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Contact info van SophieEen heerlijke blowjob tot een spuitend einde als jij voor mij in Rotterdam een nieuwe huur woning kunt regelen. 700 euro max per maand, het liefst in het centrum.
Sexdating met ElizabethIk bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!
Sex date met EstelleIk heb de komende tijd af en toe een lift nodig naar mijn nieuwe job. (8km) Ik heb niet zo veel geld, dus mijn idee is dat ik je elke keer aftrek wanneer je me rijdt.
Sex date met Maamke