Sijgje uit Lier zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een grote Ikea kast gekocht en ik krijg hem niet in elkaar gezet. Is er iemand die mij kan helpen en die een beloning in natura accepeert van mij?
Meer over FemmyIk hoorde dat ik hier goedkope werklui kan vinden! Ik heb geen geld, maar zit met een muur met een deuk erin. Kan iemand die komen herstellen? In ruil voor een moment met mijn borstjes.
Contact info van CarolineMy name is Ludmilla and I need help for translation to Dutch for important documents. I cannot pay with money. I have no money. I pay with body. I have big breasts.
Meer over LudmillaIk heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.
Sexdating met Leuntje