Neuken met Sophieke uit Mortsel voor huiswerk begeleiding

Contact met Sophieke

Sophieke uit Mortsel zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huiswerk begeleiding'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar iemand die mijn dochter (14) kan helpen op regelmatige basis met haar huiswerk. Ik kan me geen vergoeding in euros veroorloven, maar wel in natura, als dat OK is voor jou.
Naam:
Sophieke
Plaats:
Mortsel
Klus:
Huiswerk begeleiding
Regio:
Antwerpen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Sophieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lonne · Wageningen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?

Contact met Lonne
Mia · Horst aan de Maas, Limburg
Klus: Stuccen

Ik wil mijn muren opnieuw doen in de woonkamer. Ik doe alles zelf, behalve het stuccen. Daar heb ik een hekel aan. Kan iemand me helpen? De beloning zal goed zijn.

Klussen voor Mia
Fien · Lier, Antwerpen
Beloning: Neuken

Het leek me leuk om eens te testen of dit werkt: ik heb een stapel tegels die in mijn bijkeuken gelegd moeten worden. Ik betaal je geen cent, maar ik bied je wel mijn lichaam aan. Is dat OK?

Klussen voor Fien
Marije · Tubbergen, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die bij mij thuis een kraan kan installeren. Ik heb twee linkerhanden en geen man meer. Kan ik je eventueel ook op een originele manier vergoeden? In natura?

Meer over Marije
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.