Sophieke uit Menen zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'beveiligingscamera'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik niet leuk vind: de garage helemaal opruimen. En toch moet dat hoognodig gebeuren wegens plaatsgebrek. Wat ik wel leuk vind: vergoeden in natura... Hebben we een deal?
Sex klus voor MiekeWegens een kleine ingreep kan ik deze maand niet mijn grasmaaien, dus ik zoek iemand die dat voor mij kan doen. Ik zit nogal krap, maar ik je wel vergoeden in natura..
Klussen voor LievekeMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor RosanIk zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.
Contact info van Leanne