Stacy uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nogal grote zware kast die hier in mijn slaapkamer moet komen te staan. Kun jij dat voor mij doen? Dan zal ik me als beloning voor je uitkleden en ben ik 100% van jou..
Contact info van TeuniIk hou van shoppen en van mooie kleren, maar mijn spaarpotje is nogal leeg... Ik zoek dus iemand die mij geld zou kunnen lenen en als rente een handjob accepteert :)
Sex klus voor MiekeHet is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over LieselotHey, is hier een leuke computernerd aanwezig die mij met wat kleine dingen kan helpen op mijn PC? Ik wil je er niet voor betalen met geld, maar ik kan je wel even lekker aftrekken.
Klusjes voor Marieken