Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb twee kamers die helemaal vol rotzooi liggen en die dringend opgeruimd moeten worden. Ik ben bereid je hulp te vergoeden in natura, met alles er op en er aan.
Klusjes voor MaatjeIk zoek iemand die voor mij een webcam aan de praat kan krijgen. Het is een losse die je met USB vast moet maken, maar ik krijg geen beeld. Als het lukt zijn mijn borsten even voor jou..
Sex date met GrietjeDit lichaam is helemaal voor jou! Op voorwaarde dat je al mijn heggen komt snoeien... Ja, ik kan het zelf niet meer en wil geen pro betalen. Ik vergoed dus alleen eenmalig in natura..
Sex klus voor KaatjeHye, leuk dat je mijn oproepje leest! Ok, nmou ik zoek dus iemand die bij kan helpen met wat huiswerk! Ik moet dit jaar absoluut slagen... anders worden mijn ouders heel boos.
Sex klus voor Jasperijntje