Neuken met Stacy uit Maastricht voor wasmachine repareren

In natura met Stacy

Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
Naam:
Stacy
Plaats:
Maastricht
Klus:
Wasmachine repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Stacy:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Hendrieke · Bellingwedde, Groningen
Beloning: Neuken

Ik bied bij deze mijn lichaam aan, voor wie de verhuizing van mijn studentenkamer naar een andere kamer wil doen. Ik heb niet veel, maar mijn bed en kast zijn zwaar.

Meer over Hendrieke
Mirjam · Eindhoven, Noord-Brabant
Klus: Tuin Doen
Beloning: Neuken

Is hier een sterke jongeman aanwezig die mijn tuintje kan doen? Als vergoeding bied ik mijn rijpe lichaam dan aan... Voor een keertje.. Ik geef de voorkeur aan jonge kerels.

In natura met Mirjam
Rosan · Veere, Zeeland

Mijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.

Klusjes voor Rosan
Pleuntje · Waterland, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Mijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.

Sexdating met Pleuntje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.