Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb genoeg geld, maar geen tijd en ik sta al een tijdje droog, dus ik heb er wel een vluggertje voor over als jij mijn olie wil verversen in mijn Mercedes
In natura met JaydaLieve heren, ik zoek een lieve man die mij bijles wiskunde wil geven. Ik woon nog bij mijn ouders, maar ik wil eventueel ook wel bij jou komen voor de bijles en de beloning..
Contact met AncellaMijn keuken moet op enkele punten opgeknapt en gerepareerd worden. En ik heb daar niet echt geld voor, maar ik ben wel bereid om je te belonen met mijn lichaam!
Contact met CatelijneIk heb een blowjob over voor degene de mijn ratelende verwarming kan repareren. Ik word namelijk helemaal gek van dat getik en in de garage vragen ze er 150 euro voor :(((
Meer over Pien