Neuken met Stacy uit Maastricht voor wasmachine repareren

In natura met Stacy

Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
Naam:
Stacy
Plaats:
Maastricht
Klus:
Wasmachine repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Stacy:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Zwaantje · Zeewolde, Flevoland
Klus: Strijken

Ik heb zo veel te strijken dat ik er echt helemaal gek van word. Ik zoek iemand die het voor me komt doen en ik pijp je ervoor. Tot het einde, als je wil...

Sex date met Zwaantje
Clazina · Sint-Oedenrode, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Dit is wat je krijgt als je mij uit de brand komt helpen. Ik heb iets flink laten verbranden en flink laten aankoeken in de oven en ik krijg het niet schoon... Help !

Sex date met Clazina
Jaylinn · Kapelle, Zeeland
Beloning: Blowjob

Het water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?

Klusjes voor Jaylinn
Irene · Waregem, West-Vlaanderen

Ik heb een nieuwe droger gekocht maar ik mis dat extra stopcontact om hem aan te sluiten. Wie kan mij daarbij helpen en wie accepteert een vergoeding in natura ipv euros?

In natura met Irene
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.