Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als gevolg van een klein ongelukje zit er een gat in mijn muur dat gedicht moet worden, want het is een huurwoning. Wie me helpt, mag lekker met mijn borsten spelen.
Meer over LieckeIk snap echt totaal niet hoe ik mijn webcam aan de praat krijg. Ik heb windows vista en krijg steeds een error. Wie kan mij helpen? Beloning is pijpbeurt met slikken.
Klussen voor LieckeIk heb het in de rug en het lukt me nooit om een grote, dikke matras naar de eerste etage te dragen. Hij staat in de gang, maar ik heb echt hulp nodig!
Hulp voor sex met NinoukMijn regengoot is verstopt en ik weet niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld voor een professional. Die hebben ook geen tijd. Dus ik bied mijn lichaam aan aan wie mij helpt.
In natura met Kayleigh