Tannetje uit Hulst zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Heren, ik heb een kamer die een flinke opknap beurt kan gebruiken. Ik ben daar zelf niet goed in en heb geen geld voor een pro.. Wat als jij het doet en ik betaal je in natura?
Hulp voor sex met MienekeIk heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?
Sexdating met MartineIk heb een verstopte afvoer en chemische producten lossen het niet op. Wie kan mijn wastafel ontdoen van deze ontstopping? Mag je daarna een beetje met mijn borsten spelen..
Hulp voor sex met DoorIk zoek iemand die een trapje heeft en een peertje voor me kan vervangen in de gang. Ik wil je dan daarvoor belonen met mijn borsten, die nogal gewild zijn bij mannen ;-)
Hulp voor sex met Dycke