Tannetje uit Hulst zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik pijp je alleen maar als een groot gat in mijn muur wweer onzichtbaar is geworden. Het gat is ongeveer 14cm groot en 4cm diep maximaal. Wie o wie komt me helpen?
Contact met NimkeOp mijn etage heb ik een verstopte WC... ik schaam mij hier erg voor. Wie kan dit discreet voor mij oplossen? Accepteert u dan een vergoeding door middel van een handjob?
Meer over MarlienIk heb een hoop stenen en beton in mijn tuin liggen en ik kan de auto daar niet meer parkeren. Als je het voor me weghaalt kun je een keertje met me neuken..
Klusjes voor TesIk ben een studente met een beetje geld tekort... Ik zou heel graag een bedrag van 800 euro willen lenen. Rentevrij... De rente is wat je op mijn foto ziet ;)
Sex klus voor Jolinde