Tannetje uit Hulst zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.
Contact info van LeanneIk heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met ReijertjeIs er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Klusjes voor CarlaIk zoek iemand die mij een schouder massage kan geven en in ruil daarvoor toegang krijgt tot mijn blote borsten om daar dan mee te spelen, als beloning.
Sexdating met Lizzie