Tannetje uit Hulst zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Gescheiden, baan kwijt en hersteld van een ziekte. Geen geld voor klusjesman voor enkele reparaties in huis. Dan maar op deze manier... Graag een respectvolle man.
Klussen voor RosanMijn tuin is een grote puinhoop en moet dringend onder handen genomen worden. Als jij mij komt helpen mag je mij na afloop zelf helemaal onder handen nemen... Deal?
Meer over JeltsjeWij zijn een bi-seksueel koppel en we proberen een moestuin aan te leggen, maar het werk is te veel voor ons beiden. Wat zou je zeggen van een triootje met ons..?
Contact info van AaliyahVoor mijn zoontje wil ik een indoor huisje bouwen, maar ik krijg al die grote planken niet op maat gezaagd. Wie kan me helpen? Mijn vergoeding: samen in bad en sex
Meer over Mijnsje