Tannetje uit Hulst zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of hier iemand rondloopt die een vinyl vloer kan leggen en dat ook zou willen doen bij mij thuis, in ruil voor een vrijpartij met mij... Inclusief anaal
Contact info van FienHey hey, ben op zoek naar iemand die met elektriciteit overweg kan. Ik heb extra stopcontacten nodig. Ik koop het materiaal, maar je loon betaal ik alleen in natura.
Meer over DanineIk snap echt helemaal niets van mijn wiskunde en ik heb binnenkort een test. Kan iemand mij even uitleggen hoe dat precies werkt allemaal? Ik betaal in natura alleen.
Sexdating met FenneIk ben een studente met een beetje geld tekort... Ik zou heel graag een bedrag van 800 euro willen lenen. Rentevrij... De rente is wat je op mijn foto ziet ;)
Sex klus voor Jolinde