Truus uit Rhenen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Op mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met NetteIk geef een gratis handjob aan degene die mij een handje wil helpen..! En wel met mijn fiets! Ik heb een lekke band en heb niet de middelen om die zelf te plakken :)
Sex date met SteventjeIk best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..
Klussen voor EmmaBen op zoek naar een software techneut die wat programma\'s wil komen installeren en wat dingen wil opschonen op mijn PC. Ik ben zelf nogal onhandig daarmee, maar wel handig met andere dingen..
Sexdating met Pleuni