Truus uit Rhenen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.
Hulp voor sex met CiskaIk zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeKan iemand mij helpen met het installeren van Windows 11. Niet alle programma\'s werken zoals voorheen. Ik kan je dan belonen met iets lekker :/
Hulp voor sex met LianneIk probeer Photoshop op mijn computer te krijgen, maar ik snap er geen moer van. Het lukt me niet. Wie kan me helpen en wil daarvoor een een blowjob met happy ending?
Hulp voor sex met Aily