Yade uit Zwartewaterland zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'massage'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een zeer hete en natte middag of avond aan met mij als je bereid bent om een grote hoeveelheid grof vuil weg te brengen uit mijn tuin en garage. Twee mannen mag ook.
Klussen voor GejaHey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Contact met FleurtjeHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor Rosan