Fleurtje uit Ommen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur die steeds vochtig is. Ik denk dat er iets lekt, maar ik heb geen geld om een pro te laten komen. Wie kan mij helpen in ruil voor een potje seks?
Sex klus voor LiseloreHet plafond van mijn badkamer zit vol bruine vlekken. Kun jij dat voor me overschilderen in wit? Dan wacht ik op jou in de badkuip... Gaan we samen lekker genieten van elkaar.
Contact met KarlijnEen ventilatie rooster is naar beneden gedonderd in mijn badkamer. Kan iemand dat even vast timmeren of wat dan ook? Ik doe dan een kleine betaling in natura.
Meer over JacquelienHoi hoi, ik ben bereid mijn lichaam te geven aan degene die mijn keuken wil betegelen. Ik betaal de tegels, jij doet het werkt en je zorgt ook voor gereedschap en cement. Deal?
Sex klus voor Alyke