Fleurtje uit Ommen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap echt helemaal niets van mijn wiskunde en ik heb binnenkort een test. Kan iemand mij even uitleggen hoe dat precies werkt allemaal? Ik betaal in natura alleen.
Sexdating met FenneEen ventilatie rooster is naar beneden gedonderd in mijn badkamer. Kan iemand dat even vast timmeren of wat dan ook? Ik doe dan een kleine betaling in natura.
Meer over JacquelienDe afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Contact info van TiemetjeKan iemand mijn CV controleren en reperaren? Ik heb het heel koud en ik ben gedwongen de elektrische verwarming aan te zetten, wat super duur is! Ik betaal alleen in natura!!
Klusjes voor Savannah