Fleurtje uit Ommen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey! Iemand met een auto die mij af en toe op zaterdag ochtend van Antwerpen naar Rotterdam kan rijden? Ik heb nog geen baan, dus ook geen geld, dus ik vergoed je met mijn borstjes!
Klussen voor TialdaIk zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeHoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Klussen voor GeesjeZou jij eens in bad willen gaan met mij? Zou je dan zo lief willen zijn om windows 10 op mijn laptop te installeren? Mij lukt het totaal niet en ik heb er geen geduld voor.
Contact info van Vere