Isabeau uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Het is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over LieselotIk ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.
Sex date met FoskeMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met BregtjeIk mag mijn arm enkele maanden lang niet bewegen als gevolg van een operatie. Ik heb daarom moeite met strijken. Ik zoek iemand die me gratis kan helpen of in ruil voor wat seks..
Contact info van Annerieke