Josine uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nieuw zwembad gekocht. Die op de foto is lek gegaan. Kan iemand me helpen om de nieuwe op te zetten? Dan mag je daarna met mij het water in!
Sex date met ElviraOk, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..
Sexdating met BetjeIk moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?
Klusjes voor FreekjeIk ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor Aily