Kaylee uit Gouda zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mij helpen om whatsapp op mijn telefoon te installeren? Ik krijg steeds een error. Ik heb niemand die me wil helpen. Als je een lekker vent bent mag je me daarna neuken.
Sex date met KarmijnIk bied - let op... een blowjob, inclusief zaadslikken, als jij me kunt helpen bij mijn tentamen Nederlands! Ik leg je iva P.M. uit wat je precies moet doen.
Klussen voor SijkeIemand zin om bij mij thuis een muur te behangen? Ik heb een mooi retro behang gekocht, maar heb twee linkse handen. Accepteer je mijn lichaam als beloning voor het werk?
Klussen voor RosalienIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor Hilje