Kathelijne uit Peer zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'webcam installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
IK zit hier met een vreemde lek... Mijn muur wordt steeds nat op een bepaalde plek en ik snap niet hoe ik dat oplos... Dus als jij me wilt helpen zal ik je vergoeden in natura.
Hulp voor sex met MirtheHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeKan iemand een week lang op mijn cavia passen? Ik geef je voer, je hoeft de kooi niet te verschonen en als beloning zal ik je pijpen tot het einde.
Meer over HendrikeMijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Klusjes voor Vere