Minou uit Tynaarlo zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'windows installatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kamer die dringend geschilderd moet worden, maar ik heb er geen budget meer voor. Ik heb wel een sexy lichaam, mocht je dat accepteren als betaling..
Hulp voor sex met LeonieIk hou van shoppen en van mooie kleren, maar mijn spaarpotje is nogal leeg... Ik zoek dus iemand die mij geld zou kunnen lenen en als rente een handjob accepteert :)
Sex klus voor MiekeOp mijn etage heb ik een verstopte WC... ik schaam mij hier erg voor. Wie kan dit discreet voor mij oplossen? Accepteert u dan een vergoeding door middel van een handjob?
Meer over MarlienHallo allemaal, ik heb een grote lading verfpotten die naar de stort moeten, maar ik heb geen auto. Als je mij helpt mag je met mij een spannende douche nemen.
Contact met Livine