Minou uit Tynaarlo zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'windows installatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..
Contact info van JannetjeGescheiden en sta al een hele tijd droog. Daarom leek het me een perfect idee om hulp te vragen bij mijn verhuizing in ruil voor een stevige beurt met mij... (heb ik echt nodig)
Meer over JildauIk moet een weekendje weg binnenkort en ik zoek iemand die mijn hond eten wil geven op zaterdag en zondag. Ik laat je als beloning met mijn borsten spelen, als je wil..
In natura met JannyIk snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met Ellanoor