Pien uit Velsen zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'administratie doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is er iemand die met Kerst op mijn cavia kan passen? Ik ga dan namelijk op vakantie. Ik wil je alleen maar in natura vergoeden voor de zorg, dus dat moet geen probleem voor je zijn,
Klussen voor YasminaIk zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Sex klus voor TruusTerwijl jij mijn tuin helemaal op orde brengt, wacht ik boven in mijn slaapkamer tot je klaar bent en dan kom je naar boven, neem je een douche en krijg je je vergoeding..
Sex date met MarijeIk snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..
Hulp voor sex met Dirkje