Wendela uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Het is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over LieselotIs hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.
Contact met ZinziEr hangt een grote tak voor mijn raam, waardoor ik weinig licht krijg. Mijn huisbaas zegt dat ik die zelf moet afzagen, maar ik kan dat niet en ik heb ook geen geld :(
Sexdating met LiefkeIk heb in mijn garage een lek. Als het regent ontstaat er op eens een plas op de grond. Ik snap er niets van en ben radeloos. Help jij mij? Dan help ik jou op mijn manier..
Meer over Marijntje