Wendela uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand voor mij een klerenkast naar de eerste verdieping kunnen tillen? Mag ik je daar voor dan beloning met orale seks? Ik heb namelijk geen geld voor een betaling.
Meer over JeanneIk ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..
Klussen voor SuzeIk zoeken man voor vertalen tekst. Is belangrijk. Turks - Vlaams. Geen geld voor betalen. Met mond en handen jou betalen. Ik woon Oostende. Help snel.
In natura met OlcayHi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me
Hulp voor sex met Esin