Wendela uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)
Sex date met JeltsjeIk vindt het concept van deze site heel gaaf en ik wil graag meedoen :)) Ik bied als klusje aan het schoonmaken van mijn badkamer en als die glimt kom je bij mij op bed liggen ;)
Contact met FrekeIk ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?
Sexdating met ElckeIs hier iemand die mij een stevige massage kan geven? Ben net gescheiden, verhuisd en helemaal kapot. ALs je meweer op krachten kan helpen zal ik je belonen met een goede vrijpartij mt mij..
In natura met Lenke