Aily uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Het water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor JaylinnZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor ZwaantjeHallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.
Contact met Elle-NoorIk best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..
Klussen voor Emma