Fijtje uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb mijn hand gekneusd en mijn koelkast moet echt schoongemaakt worden. Ik bied je mijn borsten aan nadat je mijn koelkast netjes hebt schoongemaakt... is dat ok?
Sex date met NoanneHallo allemaal, ik heb een nieuwe woonkamer set gekocht en geen geld voor het transport ervan... Alles wacht op me in een magazijn. Ik heb dus hulp nodig en ik betaal je in natura.
Meer over LinneIk ben op zoek naar iemand die mijn parket kan polijsten. Het gaat om 23 m2. De vergoeding wil ik alleen maar in natura doen. Pas als het werk gedaan is.
Sex klus voor MelisaIk heb een tablet gekocht, maar ik snap er niets van. Kan iemand mij uitleggen hoe die werkt en wat spelletjes installeren? Ik doe mijn vergoeding in natura, want zit krap bij kas.
Contact met Lott