Jasperijntje uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kachel schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende kraan en al twee monteurs gehad die me hebben opgelicht. Ik heb geen geld meer, dus ik bied je mijn lichaam aan, als je het weet te fixen.
Meer over RietjeIk zoek een stucadoor voor een kleine kamer. Ik zit nogal krap de laatste tijd, dus ik ben bereid de vergoeding te doen in natura als je dat OK vindt..
Contact info van NeskeJij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.
Hulp voor sex met DetjeIk heb twee poezen die 4 dagen lang gevoerd moeten worden ivm een zakenreis. Je hoeft maar twee keer langs te komen. En een derde keer om met mijn borsten te komen spelen.
In natura met Vivian