Jasperijntje uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kachel schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..
In natura met RosanneOp 3 meter hoogte hangt in mijn tuin een tak van 15cm doorsnee die er af moet. Ik kan dat niet alleen. Zou je mij daarbij kunnen helpen? In ruil voor een verwennerij met mijn hand?
Sex klus voor LuanaIk heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.
Contact info van MeganIk heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Contact info van Lisette