Leintje uit Tholen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met GerrianneIk heb pijn in mijn rug en in mijn schouders. Al maanden lang. Ik ben op zoek naar een masseur die mij wil komen masseren bij mij thuis. Een uurtje is al voldoende.
Meer over HiljeIk zoek een stucadoor voor een kleine kamer. Ik zit nogal krap de laatste tijd, dus ik ben bereid de vergoeding te doen in natura als je dat OK vindt..
Contact info van NeskeIk ben genoodzaakt om hier een advertentie te plaatsen, want ik heb dringend een reparatie uit te laten voeren. Het is niet moeilijk voor een klusjesman, wel voor mij. In vergoed in natura
Hulp voor sex met Saar