Carmijn uit Zwolle zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Heeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtIk heb pijn in mijn rug en in mijn schouders. Al maanden lang. Ik ben op zoek naar een masseur die mij wil komen masseren bij mij thuis. Een uurtje is al voldoende.
Meer over HiljeHey, ik zit met een probleempje... mijn fietsband is lek en ik weet niet hoe ik die moet plakken. Fietsenmaker is te duur voor mij. Kan iemand mij helpen in ruil voor seks?
Klussen voor KaylaZoals je ziet moet ik verhuizen. Ik ben al aan het inpakken, maar het is me allemaal te zwaar. Ik zoek daarom wat hulp en ik wil voor die hulp betalen door middel van sex met mij.
In natura met Mijke