Jessica uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'triootje' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik voel me de laatste tijd onveilig en wil graag drie beveiligingscamera's plaatsen rondom mijn woning. Kun jij mij daarbij helpen? In ruil voor een beloning in natura?
Klusjes voor SophiekeHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met MarijtjeMijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?
Meer over RosemijnIs hier een sterke jongeman aanwezig die mijn tuintje kan doen? Als vergoeding bied ik mijn rijpe lichaam dan aan... Voor een keertje.. Ik geef de voorkeur aan jonge kerels.
In natura met Mirjam