Pien uit Wierden zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb het in de rug gekregen, maar mijn struiken moeten toch echt gesnoeid worden. Degene die dat voor me doet, mag alles met me doen. Ben ik zo duidelijk genoeg?
Sex klus voor FleurtjeIk heb een lek waar ik helemaal gek van word. Ik betaal me blauw aan beunhazen die er niets van snappen, dus ik bied mijn lichaam aan, aan degene die me echt helpt.
Sexdating met LummetjeIs er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!
Sex klus voor WillemkeIk ga verhuizen, maar ik heb niet de middelen om dat te doen. Ik heb niet zoveel spullen, dus ik zoek iemand die me kan helpen, in ruil voor twee uur sex, inclusief anaal.
Klusjes voor Wendela