Carien uit Oldenzaal zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zoek een nerd die een unzip programma kan installeren op mijn PC. Ik snap er niets van, maar volgens mij is het redelijk simpel. Beloning: mijn borsten voor 5 minuten
Contact met HeleenIk ben op zoek naar iemand die mijn verwarmingsketel na kan kijken, want hij maakt een raar geluid. Ik kan je niet betalen met geld, maar wel met een blowjob.
Hulp voor sex met EgbertjeWelke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Meer over ElissaIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor Ilza