Pietronella uit Huizen zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'oven schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil behang in mijn toilet ruimte, maar ik heb iemand nodig die me helpt met het vasthouden van de banen wanneer ik ze op de muur plak. Mijn borsten zullen dan je beloning zijn.
Contact info van LinseyAls er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Sex date met RosalienIk heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..
Klusjes voor BabetteIk heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.
Sex klus voor Amelie