Borsten betasten van Gieske uit Utrecht voor stofzuigen

Sex date met Gieske

Gieske uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'stofzuigen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand deze week mijn studenten kamer komen stofzuigen? Ik kan niet bukken, door een klein probleempje in de rug. Dan mag je eens met mijn borsten spelen als beloning.
Naam:
Gieske
Plaats:
Utrecht
Klus:
Stofzuigen
Regio:
Utrecht
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Gieske:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Vivian · Geel, Antwerpen
Beloning: Neuken

Kan iemand bij mij een extra stopcontact komen installeren? Professionnials zijn zoooo duur! Ik kan me dat niet veroorloven. Een vergoeding in natura kan echter wel...

Contact met Vivian
Zwaantje · Oostende, West-Vlaanderen

Ik zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?

Meer over Zwaantje
Elcke · Onderbanken, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?

Sexdating met Elcke
Jenneken · Terneuzen, Zeeland

Ik kijk vaak complimenten over mijn borsten, dus ik wil ze nu gebruiken om je te betalen voor het plakken van mijn fietsband. Na de reparatie mag je je handen wassen en mijn borsten betasten.

Klusjes voor Jenneken
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.