Kayla uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Meer over SijgjeIk zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Sex klus voor TruusHou jij van kleine borsten? Wil jij daar eens mee spelen? Lekker aan likken? Dan moet je wel eerst mijn vaatwasser repareren. De pomp draait niet meer, denk ik.
Sex klus voor WendelaHi, ik heb een paar dressings op het oog bij Ikea en geen mogelijkheid om die te transporteren en op te bouwen... Ik ben nogal onhandig, maar niet in bed... snap je?
In natura met Milou