Neuken met Celina uit Valkenburg aan de Geul voor vaatwasser repareren

Sexdating met Celina

Celina uit Valkenburg aan de Geul zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Naam:
Celina
Plaats:
Valkenburg aan de Geul
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Celina:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marlous · Urk, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik ben voor een uur lang voor jou, als jij bij mij in mijn huurwoning een beschadigde muur helemaal kunt herstellen. Er zitten scheuren en deuken in en de huisbaas is nogal boos...

Klusjes voor Marlous
Ariaantje · Losser, Overijssel

Als jij het voor elkaar krijgt om mijn wasmachine weer aan de praat te krijgen dan zal ik jouw geslachtsdeel eens heerlijk verwennen met mijn handjes en mijn mondje :)

Contact met Ariaantje
Mariken · Stadskanaal, Groningen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die erotische massages geeft, met olie en eventueel met objecten. Ik heb een heel gevoelig lijf en houd van langdurige massages.

Sexdating met Mariken
Hilje · Eemnes, Utrecht

Ik zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)

Klusjes voor Hilje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.