Jacquelien uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'timmerklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn kachel moet dringend schoongemaakt worden i.v.m. de veiligheid, maar ik heb geen geld meer over deze maand. Kan ik je misschien pijpen voor dit klusje?
Sexdating met JiskeIk ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!
Hulp voor sex met NeeltjeIk heb een flinke schilderklus voor een liefhebber... Helaas geen geld voor een pro, maar wel een lichaam dat ik je aanbied wanneer de klus geheel geklaard is..
Sexdating met LysanneOk, ik doe dit echt uit pure geldnood, maar ik heb geen keuze meer. Ik heb dringend iemand nodig voor het verhuizen van wat grote meubels agv een scheiding. Ik betaal in natura.
Hulp voor sex met Anissa