Karlijn uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..
In natura met DavinaIk hou er van om naakt te zonnen, maar mijn buren kunnen me zien. Ik zoek nu dus hulp bij het installeren van een schutting en als dat lukt ben ik bereid om samen met jou te testen of hij ons beschut ;)
Sex klus voor JacomijntjeWelke man wil bij mij thuis een vinyl vloer komen leggen (die al besteld is) en in ruil daarvoor een vrijpartij met mij accepteert? Ik ben niet lelijk, slecht diskreet ;)
Meer over AnneminkeHandige jongen gezocht die mijn fietsband wil plakken! Ik kan je er niet voor betalen, maar kan je wel even met mijn tietjes laten spelen, als je dat leuk vindt!
Contact met Pietsje