Caithlyn uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'oven schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Klusjes voor CarlaHai hai, ben op zoek naar een handige man die mijn wasmachine weer aan de praat kan helpen. Monteurs zijn te duur voor mij en de garantie is verlopen. Ik betaal je graag met mijn mond..
Contact info van KimberleyIk heb een nieuwe matras gekocht en mijn oude moet naar de zolder, maar dat lukt me niet in mijn eentje. Wie komt mij even helpen? Beloning in natura is ok?
Klusjes voor FleurBeste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
In natura met Nicolien