Borsten betasten van Lonneke uit Gouda voor fietsband plakken

Contact met Lonneke

Lonneke uit Gouda zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?
Naam:
Lonneke
Plaats:
Gouda
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Zuid-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Lonneke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Bella · Midden-Drenthe, Drenthe
Beloning: Neuken

Het seizoen zit er weer op! Mijn zwembad moet weer de schuur in en daarvoor heb ik hulp nodig... Een sterke man mag me komen helpen en na afloop als beloning met mij vrijen...

In natura met Bella
Marliene · Mortsel, Antwerpen
Beloning: Neuken

Mijn wens is om ecoligischer te worden en een eigen moestuin te hebben. Ik weet echter nog niks en heb nog niets gedaan. Wie kan mij helpen? In ruil voor een gratis nummertje?

Sexdating met Marliene
Kaatje · Aalst, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Dit lichaam is helemaal voor jou! Op voorwaarde dat je al mijn heggen komt snoeien... Ja, ik kan het zelf niet meer en wil geen pro betalen. Ik vergoed dus alleen eenmalig in natura..

Sex klus voor Kaatje
Karlijn · Grootegast, Groningen

Het plafond van mijn badkamer zit vol bruine vlekken. Kun jij dat voor me overschilderen in wit? Dan wacht ik op jou in de badkuip... Gaan we samen lekker genieten van elkaar.

Contact met Karlijn
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.