Borsten betasten van Lonneke uit Gouda voor fietsband plakken

Contact met Lonneke

Lonneke uit Gouda zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?
Naam:
Lonneke
Plaats:
Gouda
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Zuid-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Lonneke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Luitje · Halle, Vlaams-Brabant

Wegens mijn scheiding moet ik verhuizen. Ik heb niet veel spullen, maar ik kan niet alles in de auto doen. Ik bied mijn lichaam aan bij wijze van betaling, als je me helpt.

Sex date met Luitje
Lizan · Zaltbommel, Gelderland

Hey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!

Meer over Lizan
Jaapje · Beverwijk, Noord-Holland

Ik zoek een lange man die een lampje aan mijn hoge plafond kan vervangen. Ik wil je er niet voor betalen, want ik heb geen geld, maar je mag wel met mijn cup E spelen...

Sexdating met Jaapje
Freekje · Maassluis, Zuid-Holland

Ik moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?

Klusjes voor Freekje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.