Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kort samengevat: ik ben zwanger, de vader heeft me verlaten en mijn rekening geplunderd. Ik moet verhuizen, maar ik heb geen geld, dus ik zoek hulp en ik vergoed alleen in natura.
Klussen voor AliekeDoor de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Meer over JohannekeIk snap niks van mijn nieuw TV, ik krijg geen beeld. Wie komt mij helpen? Als je me uit de brand helpt zal ik je heerlijk pijpen. Maar wel alleen als mijn TV het doet!
Sex klus voor FebeWie komt mijn tuintje eens aanharken? Dan mag je daarna met mijn borsten spelen. LEt op: heel veel mannen willen met mijn dikke tieten spelen, maar ik sta dat zelden toe!
In natura met Anissa