Borsten betasten van Louelle uit Maastricht voor beschadigde muur herstellen

Contact met Louelle

Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Naam:
Louelle
Plaats:
Maastricht
Klus:
Beschadigde muur herstellen
Regio:
Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elisabeth · Doesburg, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die mijn fietsband kan plakken en die ik in ruil daarvoor kan afzuigen.. Vraag me niet waarom, maar dit is wat ik aanbied. Geen vragen, gewoon zeggen of je komt of niet..

Sex klus voor Elisabeth
Petertje · Texel, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?

Contact info van Petertje
Stientje · Turnhout, Antwerpen

Het is een grote bende bij mij thuis en daar moet echt iets aan gedaan worden. Kom je me eens helpen? Dan zal ik je daarna een zeer goede beloning geven...

Klussen voor Stientje
Tialda · Goeree-Overflakkee, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D

Klusjes voor Tialda
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.