Borsten betasten van Louelle uit Maastricht voor beschadigde muur herstellen

Contact met Louelle

Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Naam:
Louelle
Plaats:
Maastricht
Klus:
Beschadigde muur herstellen
Regio:
Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Anneminke · Beek, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die parket kan leggen in twee kamers en die daarvoor niet met geld beloond wil worden, maar met een vrijpartij met mij. Wie o wie komt mij helpen?

Meer over Anneminke
Lizzie · Roerdalen, Limburg
Klus: Massage

Ik zoek iemand die mij een schouder massage kan geven en in ruil daarvoor toegang krijgt tot mijn blote borsten om daar dan mee te spelen, als beloning.

Sexdating met Lizzie
Berdien · Barendrecht, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Dit is wat je krijgt als je me helpt bij het verplaatsen van een grote eikenhouten kast een etage hoger.. (Waarschijnlijk moet hij eerst deels uit elkaar gehaald worden)

Klusjes voor Berdien
Ela · Izegem, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit hier met een garage vol troep die weg moet, maar ik heb geen geschikt transaport daarvoor. Als jij het voor me wilt doen, dan krijg je dit op de foto als beloning..

Hulp voor sex met Ela
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.