Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?
Sex klus voor EmmelienIk ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Meer over SijgjeZie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..
Contact met LisIk hoorde dat ik hier goedkope werklui kan vinden! Ik heb geen geld, maar zit met een muur met een deuk erin. Kan iemand die komen herstellen? In ruil voor een moment met mijn borstjes.
Contact info van Caroline