Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
In natura met StacyWelke man wil bij mij thuis een vinyl vloer komen leggen (die al besteld is) en in ruil daarvoor een vrijpartij met mij accepteert? Ik ben niet lelijk, slecht diskreet ;)
Meer over AnneminkeIk word helemaal gek van mijn wasmachine! Niks werkt, dat dingt draait niet. Geen idee wat het is, maar ik heb er een goede vrijpartij voor over. Help jij me? Please
Sex date met JentineMijn keuken moet op enkele punten opgeknapt en gerepareerd worden. En ik heb daar niet echt geld voor, maar ik ben wel bereid om je te belonen met mijn lichaam!
Contact met Catelijne