Mijnsje uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'zaag klus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Het is niet zo dat ik mijn koelkast niet zou willen schoonmaken, maar ik vind het super sexy om te zien hoe een man dat doet... Dat windt me op.. En dan ben ik niet meer te houden ;)
Sex date met AshleyVind je mijn borsten mooi? Zou je er eens aan willen zitten? Dat mag... mits je eerst een dakpan op mijn dak vervangt, want er is er een gebroken, onderaan, dus binnen handbereik.
Hulp voor sex met Anne-WiekeIk moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..
Sex klus voor AliesHelp help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met Jasperijntje