Neuken met Anneleen uit Losser voor parket leggen

In natura met Anneleen

Anneleen uit Losser zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.
Naam:
Anneleen
Plaats:
Losser
Klus:
Parket leggen
Regio:
Overijssel
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Anneleen:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Luitje · Halle, Vlaams-Brabant

Wegens mijn scheiding moet ik verhuizen. Ik heb niet veel spullen, maar ik kan niet alles in de auto doen. Ik bied mijn lichaam aan bij wijze van betaling, als je me helpt.

Sex date met Luitje
Sylke · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Triootje

Wij houden nogal van een feestje en onze woonkamer is een bende... Als jij deze kamer weer wilt herstellen, willen we jou met z'n tweetjes optimaal verwennen...

Contact info van Sylke
Karolien · Dendermonde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?

Sexdating met Karolien
Hayley · Poperinge, West-Vlaanderen

Ik ben een studente en ik heb een kamer met een hoog plafond, waaraan een lamp hangt die een nieuw peertje nodig heeft. Ik kan er niet bij :( Wie kan mij helpen?

Sex date met Hayley
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.