Benthe uit Boornsterhem zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tegels leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!
Sex date met EstelleIk zoek in de omgeving Utrecht een nieuwe woonruimte, als gevolg van een stuk gelopen relatie. De gouden tip belooon ik in natura. Een uur vrijen met mij.
Hulp voor sex met BrechtsjeKan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
In natura met AnoekIk wil behang in mijn toilet ruimte, maar ik heb iemand nodig die me helpt met het vasthouden van de banen wanneer ik ze op de muur plak. Mijn borsten zullen dan je beloning zijn.
Contact info van Linsey