Samen in bad gaan met Geesje uit Izegem voor lek repareren

Klussen voor Geesje

Geesje uit Izegem zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Naam:
Geesje
Plaats:
Izegem
Klus:
Lek repareren
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Geesje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Febe · Tienen, Vlaams-Brabant

Ik snap niks van mijn nieuw TV, ik krijg geen beeld. Wie komt mij helpen? Als je me uit de brand helpt zal ik je heerlijk pijpen. Maar wel alleen als mijn TV het doet!

Sex klus voor Febe
Heleen · Assen, Drenthe
Beloning: Neuken

Ik weet dat het veel is wat ik vraag, maar mijn beloning zal heel goed zijn. Jij legt voor mijn een reeds aangeschaft parket (24m2) en ik geef je meerdere keren mijn lichaam...

In natura met Heleen
Anneminke · Beek, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die parket kan leggen in twee kamers en die daarvoor niet met geld beloond wil worden, maar met een vrijpartij met mij. Wie o wie komt mij helpen?

Meer over Anneminke
Roxy · Montferland, Gelderland
Beloning: Handjob

Ik ben bang voor electriciteit en dus is het ophangen van een lamp een onmogelijke taak voor mij. Maar als jij dat voor me wilt doen dan zal ik jouw penis een fijne massage geven..

Klusjes voor Roxy
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.