Samen in bad gaan met Geesje uit Izegem voor lek repareren

Klussen voor Geesje

Geesje uit Izegem zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Naam:
Geesje
Plaats:
Izegem
Klus:
Lek repareren
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Geesje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Michelle · Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen

Ik heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?

Hulp voor sex met Michelle
Gerrianne · Oisterwijk, Noord-Brabant

Wie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.

Hulp voor sex met Gerrianne
Douwina · Hillegom, Zuid-Holland

Ik begin een beetje achter te lopen bij scheikunde op school, dus ik zou graag iemand willen ontmoeten die me wat dingen uit kan leggen. Ik heb helaas geen geld als vergoeding..

Klusjes voor Douwina
Kimberley · Vilvoorde, Vlaams-Brabant
Beloning: Blowjob

Hai hai, ben op zoek naar een handige man die mijn wasmachine weer aan de praat kan helpen. Monteurs zijn te duur voor mij en de garantie is verlopen. Ik betaal je graag met mijn mond..

Contact info van Kimberley
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.