Geesje uit Izegem zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Twee lekke banden en twee linkerhanden, maar wel een mond die heel goed beloningen kan geven aan degene die mijn beide banden binnenkort kan komen plakken. Iemand?
Klussen voor LizzieHet leek me leuk om het eens op deze manier te doen: jij polijst al mijn parket en ik wacht op je in bed voor je beloning. Zo lang als je wilt, maar pas als alles klaar is..
Klussen voor AmaiaAls er iets is wat ik niet leuk vind: de garage helemaal opruimen. En toch moet dat hoognodig gebeuren wegens plaatsgebrek. Wat ik wel leuk vind: vergoeden in natura... Hebben we een deal?
Sex klus voor MiekeWil jij een keer met mij in bad gaan? Dan nodig ik je eerst uit om mijn terras schoon te maken en dan gaan we samen lekker in bad. Is dat een goede deal?
Hulp voor sex met Toos