Samen in bad gaan met Geesje uit Izegem voor lek repareren

Klussen voor Geesje

Geesje uit Izegem zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Naam:
Geesje
Plaats:
Izegem
Klus:
Lek repareren
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Geesje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lonne · Wageningen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?

Contact met Lonne
Geertruida · Waterland, Noord-Holland
Beloning: Handjob

Ik vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.

In natura met Geertruida
Nathalie · Loon op Zand, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Mijn auto maakt een raar geluid en ik durf er niet meer mee te gaan rijden. Welke handyman kan dit voor mij fixen? Ik betaal je niet met geld, maar met mijn lichaam, ok?

Klussen voor Nathalie
Marretje · Bloemendaal, Noord-Holland

Onlangs gedumpt door mijn partner en moet nu verhuizen... Ik kan wel wat hulp gebruiken! Ik heb geen geld om je te betalen voor je werk, maar wel mijn lichaam :/ Als je wil...

Hulp voor sex met Marretje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.