Anoek uit Oosterhout zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Twee lekke banden en twee linkerhanden, maar wel een mond die heel goed beloningen kan geven aan degene die mijn beide banden binnenkort kan komen plakken. Iemand?
Klussen voor LizzieIk krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..
Contact info van JannetjeAls er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.
Hulp voor sex met CiskaIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor Julie