Ires uit Halle zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie heeft er zin om een peertje te vervangen bij mij ;-) De belonging is een heerlijke vrijpartij. P.s. mijn peertje is niet echt kapot, maar ik ben wel heel geil
Contact info van MarrigjeIk zie iemand die mijn caravan kan komen schoonmaken. Ik haat dat... En in ruil daarvoor wil je graag mijn lichaam aanbieden door een spannend moment in mijn slaapkamer..
Contact info van HendrikeIk ga verhuizen, maar ik heb niet de middelen om dat te doen. Ik heb niet zoveel spullen, dus ik zoek iemand die me kan helpen, in ruil voor twee uur sex, inclusief anaal.
Klusjes voor WendelaIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor Julie