Jayda uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik neem je mee de douche in op voorwaarde dat jij mijn lekkende douche eerst repareert... Pas als er geen druppels meer uit de buis vallen heb je recht op je exclusieve beloning..
Meer over JeltsjeIk zoek iemand die een trapje heeft en een peertje voor me kan vervangen in de gang. Ik wil je dan daarvoor belonen met mijn borsten, die nogal gewild zijn bij mannen ;-)
Hulp voor sex met DyckeMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor RosanDe storm heeft mijn schutting met de buren kapot gemaakt, dus ik zoek iemand die dat kan fixen. Met hout. Beloning ben ik... maar alleen maar als alles netjes dichtgemaakt is.
Sexdating met Jobke