Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Contact met MienkeIk zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeIk zoek dringend hulp om mijn huis op te ruimen. Het afval hoopt zich op en ik kan het niet alleen. Ik heb geen geld voor vergoeding, daarom bied ik je mijn lichaam aan.
Sex klus voor AnnelinMijn behang is zo beschadigd dat het weg moet, maar ik heb er zo een hekel aan om dat zelf te doen, dat er liever iemand voor inhuur die daarna met mij in bad wil gaan
Hulp voor sex met Marjolein