Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Het water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor JaylinnIk zoek in de omgeving Utrecht een nieuwe woonruimte, als gevolg van een stuk gelopen relatie. De gouden tip belooon ik in natura. Een uur vrijen met mij.
Hulp voor sex met BrechtsjeZou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..
Klussen voor CarmijnKan iemand mij komen helpen met een computer probleem waar ik niet uit kom? Te arm voor het huren van een technicus, maar k vergoed de schade dan maar in natura.
Sex date met Hendrina