Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Contact info van ElckeMijn auto wil niet meer starten dus ik zoek een monteur of iemand die mijn boodschappen kan komen brengen de komende drie weken tot ik weer uitbetaald krijg. Vergoeding in natura.
Meer over MaasjeGescheiden en sta al een hele tijd droog. Daarom leek het me een perfect idee om hulp te vragen bij mijn verhuizing in ruil voor een stevige beurt met mij... (heb ik echt nodig)
Meer over JildauHey hey, ben op zoek naar iemand die met elektriciteit overweg kan. Ik heb extra stopcontacten nodig. Ik koop het materiaal, maar je loon betaal ik alleen in natura.
Meer over Danine