Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeIk bied bij deze mijn lichaam aan, voor wie de verhuizing van mijn studentenkamer naar een andere kamer wil doen. Ik heb niet veel, maar mijn bed en kast zijn zwaar.
Meer over HendriekeIk heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.
In natura met Susan