Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Die muur hier voor mij moet geschilderd worden en ik kan dara niet goed in. Kun jij mij helpen? Hij is 4,20 bij 2,50. In beige graag. Beloning is seks met mij.
In natura met CelineHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met MarijtjeIk heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
In natura met StacyZie je die muur achter mij? Die mag wel eens geschilderd worden, vind je niet? Ik ben zelf echter niet zo goed in schilderen, maar andere dingen kan ik wel goed... Begrijp je..?
Contact info van Cisca